מה זה תטא הילינג?

עם תטא הילינג מגלים את התת-מודע. הידעת? מעל 80% מהפעולות שלנו נובעות מהתת-מודע שלנו! אז כדאי להכיר מה יש בו.
במהלך החיים אספנו רשמים על העולם, על איך אנחנו מבינים שצריך לחיות, מה אנחנו מסיקים לגבי עצמנו, וכך פיתחנו מערכת אמונות הנובעת ממה שחווינו וראינו. במערכת אמונות זו יש אמונות המקדמות אותנו ויש אמונות המעכבות אותנו, חוסמות בעדנו את האפשרות להתקדם ולהתפתח.
תטא הילינג היא שיטת ריפוי רוחנית עוצמתית שעובדת עם אנרגיית הבריאה, אנרגיה של אהבה ללא תנאי, ומאפשרת לנו גישה ישירה לתת-מודע שלמעשה מנהל ומעצב את חיינו. הגישה הישירה לתת-מודע מאפשרת לנו לגלות עם אילו אמונות אנחנו חיים, מה מעכב אותנו, מה מחליש אותנו, מדוע אנחנו מתנהלים בחיים מתוך פחד, כעס, חולי. האם אנחנו מגשימים או מוותרים על חלומותינו, האם אנחנו מאושרים…
כשהאמונות החוסמות והמגבילות מתגלות ניתן לשנות אותן מהשורש. ברגע שהאמונה משתנה מהשורש, בצורה טבעית ונוחה מתרחש ריפוי ונוצרת מציאות חיים חדשה, מבורכת, ומלאת השראה ושמחת חיים.
 

מהי אמונה חוסמת או מעכבת?

אמונה חוסמת או מעכבת היא אמונה שלא מאפשרת לנו לבטא את מלוא הפוטנציאל והכישרונות שבורכנו בהם. האמונה החוסמת לא מאפשרת לנו להגשים את החלומות שלנו וזה מתבטא בכל תחום בחיים.
לדוגמה ילד שגדל בבית בו אמרו לו כל הזמן "אתה טיפש".  הוא מלא בכשרונות ובבגרותו הוא מוצא עבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר. כולם מרוצים מעבודתו ובמיוחד הבוס.
אבל כשהוא רוצה לקבל קידום בעבודה הוא מרגיש חוסר ביטחון ונרתע מלגשת לבוס ולבקש את הקידום. בתוך תוכו הוא מרגיש את האמונה "אני טיפש", הוא מרגישה לא ראוי ונחות. זיהוי האמונה השלילית, שחרורה והחלפתה באמונה חדשה מיטיבה יאפשרו לו לגשת לבוס ולבקש את הקידום מתוך ביטחון פנימי ואמונה בעצמו.
 
בתטא הילינג אנחנו עובדים על מערכת האמונות, משחררים דפוסים מגבילים אשר קובעים את המציאות של חיינו.
כאשר אנו מגלים אמונה חוסמת שקיימת בנו נמשיך לחפש את האמונה העמוקה ביותר, אמונת השורש, שבעקבותיה יכולות להתפתח אמונות רבות ושונות. כאשר נגלה את אמונת השורש, נשחרר אותה ונחליפה באמונה אחרת המיטיבה עמנו, וכך אמונות המושתתות על אמונת השורש ישתחררו גם הן.
מלבד עבודת האמונות העובדת על נפש, בתטא הילינג אפשר להשתמש גם לריפוי של חולי או מכאוב פיזי.
לעתים יש לנו אמונות שמונעות מאיתנו להחלים, ולכן נטפל תחילה באותן אמונות כך שיתאפשר הריפוי.
מתוך ההנחה שכל מחלה נובעת מהתודעה, בתטא הילינג נבדוק לעומק מה הסיבות למחלה.
 

חלומות מתגשמים בתטא הילינג

בתטא הילינג אפשר לזמן לתוך חיינו דברים שאנחנו רוצים בהם וממש להגשים חלומות!
לפני שנשתמש בטכניקה של תטא הילינג להגשמה, עלינו לברר אילו אמונות חוסמות עלולות לעכב את החלום מלהתממש. לאחר שניקינו אותן נזמן את החלום בצורה הגבוהה והמיטיבה ביותר עבורנו.
 

מתנה לאנושות

המייסדת של שיטת תטא הילינג היא ויאנה סטייבל, אשר לפני 20 שנה ריפאה עצמה מסרטן. כך נולדה השיטה שמאז מתפתחת ומתחדשת.
ויאנה עצמה מתגוררת בארצות הברית ומלמדת את השיטה ברחבי העולם. לתטא הילינג יש עשרות אלפי מתרגלים בעולם כולו.
המילה "תטא" מתארת תדר של גלי מוח, שקיים גם בעת מדיטציה או לפני שינה. כאשר אנו נמצאים בתדר הזה ניפתחת בפנינו גישה אל התת-מודע, באמצעות חיבור לאנרגיה קוסמית אשר נקרא לה אנרגיית הבריאה.
בעת החיבור העמוק הזה מתרחשים נסים! כן, אולי זה נשמע קשה אבל זו טכניקה פשוטה וכל אחד יכול לתרגל אותה, זה היופי!
טכניקת הריפוי בתטא הילינג היא תודעה של כוונה טהורה הפונה אל אנרגיית המקור לריפוי.
תטא הילינג היא שיטה שנועדה לשפר את איכות חיינו בכל אספקט גופני, נפשי ורוחני. עבודת האמונות מלמדת אותנו שנוכל להשיג כל שנרצה אם נאמין בכך!
 
 
להמשך קריאה על טיפול תטא הילינג לחצו כאן.
 
אני מזמינה אותך לקרוא גם המלצות של מטופלים.
 
לקביעת פגישה התקשרו 054-465-5577 או כתבו אליי.
 

המדיטציה של תטא הילינג לחיבור לרקיע השביעי